Zabawki Smoby

Zabawki Smoby

SMOBY

zabawki firmy smoby 


Zabawki Smoby, to produkty, które charakteryzuje niezwykle atrakcyjne wzornictwo. Głównie są to zabawki, naśladujące przedmioty z naszego codziennego życia. Dzięki nim maluszki mogą poczuć się przez chwilę, jak ich rodzice i oddać się „dorosłym zajęciom” czerpiąc z tego niczym nie zmąconą radość. Ciekawą pozycją wśród produktów Smoby są warsztaty, których wyposażenie w niczym nie odbiega od wyposażenia prawdziwych warsztatów. Młody mechanik znajdzie tu wszystko, co mu potrzebne do naprawienia samochodu, czy zbudowania karmnika dla ptaków.

zabawki smoby

zabawki marki smoby 

Oczywiście ważną grupą zabawek produkowanych z logiem Smoby są kuchnie i kąciki kuchenne. Dzięki nim dziecko ma okazję przenieść się do pełnego zapachów i charakterystycznych dźwięków kulinarnego świata. Fantastyczne w kuchniach Smoby jest to, że w idealny wręcz sposób imitują one kuchnie, które wszyscy posiadamy w naszych domach. Dodatkowo do kuchni można dokupić całą masę fantastycznych akcesoriów, dzięki którym zabawa okaże się jeszcze bardziej przednia.

kuchnie smoby 

Ale Smoby to nie tylko produkty do domu. To również zabawki ogrodowe, które wspaniale nadadzą się do zabawy na świeżym powietrzu. Są to między innymi uwielbiane przez dzieci domki, zjeżdżalnie i huśtawki. Jakby tego było mało Smoby zadbało też o rozwój motoryczny maluszka wprowadzając na rynek jeździki, rowerki i pchacze. Zabawki Smoby utrzymane są w niezwykle radosnej kolorystyce i bez wątpienia przykują uwagę każdego maluszka.

   zabawka smoby